1 sierpnia 2020 admin

JAK DZIAŁA KAPSUŁA VACU?

Vacu Magic Beauty Line to urządzenie odchudzające. Pozwala szybko i skutecznie wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit. Łączy trening fizyczny na bieżni lub stepperze eliptycznym, podciśnienie i podczerwień. Wszystkie te składniki działają w tym samym czasie. Wielokrotnie zwiększają efekt odchudzający w porównaniu do klasycznego treningu cardio.

Przed treningiem w Vacu należy założyć na siebie specjalną, zapinaną w pasie „sukienkę” neoprenową. Po wejściu do kapsuły dolna część sukienki naciągana jest wokół górnego otworu urządzenia uszczelniając wnętrze oraz osobę ćwiczącą.

Po rozpoczęciu treningu z kapsuły wypompowywane jest powietrze tworząc podciśnienie, które przyciąga więcej krwi do skóry i tkanki podskórnej w problematycznych miejscach, gdzie najczęściej odkłada się tłuszcz. Są to brzuch, talia, uda i pośladki.

Dodatkowe rozgrzanie skóry lampami podczerwonymi przyspiesza metabolizm i wzmaga efekt uwalniania kwasów tłuszczowych podczas treningu. Wolne kwasy tłuszczowe są uwalniane wraz z krwią, której przepływ jest zwiększony lokalnie przez podciśnienie panujące w kapsule.

W efekcie tkanka zapasowa jest znacznie szybciej uwalniana i transportowana do mięśni, które biorą czynny udział w wysiłku podczas treningu na bieżni.

Nowoczesne urządzenia Vacu, takie jak Vacu Magic Beauty Line, mogą dodatkowo być wyposażone w moduł elektrostymulacji, który wprawi w ruch dodatkowe partie mięśniowe w czasie ćwiczeń na bieżni lub stepperze.

Aby umilić Państwu korzystanie z urządzeń, w modelach wyposażonych w system Multivision umożliwiliśmy dostęp do Facebooka i Youtube. Obok social media jest też interaktywny tryb symulacji joggingu, który wyświetla film widziany z oczu biegacza. Ćwicząc w kapsule możemy w ten sposób zwiedzić dziewięć odległych lokacji.

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą polityką prywatności. Zgadzam się