Vacu Magic – Beauty line

PODCIŚNIENIE W ZAMKNIĘTEJ KAPSULE

podciśnienie, 2 lampy IR

Podciśnienie

Podciśnienie

powoduje zwiększenie napływu krwi w kierunku podskórnej tkanki tłuszczowej przyspieszając uwalnianie kwasów tłuszczowych.

Promieniowanie podczerwone

Promieniowanie podczerwone

wnika głęboko w skórę, znacznie zwiększa potliwość i ukrwienie tkanek, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej

Trening wysiłkowy

Trening wysiłkowy

na bieżni / stepperze eliptycznym / rowerze treningowym

Token Sale

Możliwe wyposażenie

Bieżnia / stepper eliptyczny / rower

Token Sale

Korzyści z treningu Vacu Magic

Urządzenie Vacu Magic Beauty Line łączy wysiłek fizyczny na bieżni z podciśnieniem oraz promieniowaniem IR. Wszystkie czynniki pracując jednocześnie pomagają w spalaniu znacznie większej ilości kalorii niż podczas klasycznego treningu.

Podczerwień przyspiesza metabolizm poprzez podniesienie temperatury ciała i zwiększenie potliwości. Pomaga również w regeneracji komórek skóry i rozluźnia (rozgrzewa) mięśnie. Vacu Magic jest wyposażony w mocne lampy IR po każdej ze stron.

Efekt próżni vacuum– powoduje zwiększenie napływu krwi w kierunku podskórnej tkanki tłuszczowej przyspieszając uwalnianie kwasów tłuszczowych.

W wyniku wykonywanego ruchu i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch. Tłuszcze są nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych.

Podczas ćwiczenia w podciśnieniu dochodzi do podwyższonego wyzwalania wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej oraz dzięki lepszemu krążeniu krwi, do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej. Podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz nadmiaru wody. Efektem jest gładka i jędrna skóra, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja tkanki tłuszczowej.

Utrata tkanki tłuszczowej z ``trudnych`` miejsc

Redukcja cellulitu

Ujędrnianie skóry

Zalecany czas treningu

30 - 45 minut

Partners

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!

Partners
FAQ

Często zadawane pytania

Czy mogę zamówić dowolny kolor urządzenia?

Urządzenia produkujemy pod zamówienie w wybranych przez zamawiającego kolorach z palety RAL.

Czy urządzenia fitnesswell są popularne?

Wysoka skuteczność naszych urządzeń spotyka się z rosnącym uznaniem. Urządzenia fitnesswell są chętnie wybierane w wielu krajach UE i poza nią.

Czy promieniowanie podczerwone nie jest szkodliwe?

Nasze urządzenia wykorzystują promienniki generujące światło o długości fal korzystnie wpływających na ciało.

Gdzie produkowane są urządzenia?

Wszystkie urządzenia produkowane są w Polsce.

Jaka jest gwarancja na urządzenia?

Gwarancja do zastosowania profesjonalnego na jeden rok z możliwością przedłużenia o kolejny po przeglądzie przeprowadzonym przez autoryzowany serwis.

Ile kalorii można spalić podczas treningu?

Ilość spalonych kalorii zależy od ustawionego programu a co za tym idzie, intensywności treningu. Standardowo 45 minutowa sesja spala 1200 – 1800 kcal.
FAQ

Inne urządzenia Fitnesswell

AQUA BIKE

ROLL MAGIC

MAGIC VIB

VACU MAGIC SLIM LINE

INFRA THERM SLIM LINE

MAGIC SUN & WAVE

Stosujemy pliki cookies aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą polityką prywatności. Zgadzam się