Rollmasaż – odchudzanie z kolagenem lub podczerwienią

Roll Magic Beauty Line – rollmasaż a odchudzanie

Rollmasaż – cena szczupłej sylwetki to tylko Twój czas poświęcony na sesje z naszym urządzeniem. To udowodniony sposób na kształtną figurę i gładką, jędrną skórę bez żadnego wysiłku fizycznego. Obudowa rollmasażera Roll Magic Beauty Line jest w całości wykonana z laminatu. Na bębnie obracają się tralki o nowym, dynamicznym kształcie, który skuteczniej rozbija tkankę tłuszczową. Model Beauty Line może być wyposażony w dotykowy panel sterujący.

Rollmasaż opiera się na masażu limfatycznym wykonywanym za pomocą drewnianych tralek umocowanych na obrotowym bębnie. Masaż redukuje cellulit i pozwala spalić nadmierną warstwę tłuszczu. Efekt pracy urządzenia jest spotęgowany dzięki jednoczesnym naświetlaniu kolagenem (lampą kolagenową).

Użytkownik może stymulować wybrane partie ciała podczas masażu przyjmując odpowiednią pozycję treningową.

Body Roll – Rollmasaż z kolagenem

Następca modelu Rolling Stars. Dodatkowe programy treningowe oraz lampa kolagenowa zwiększają możliwości tego urządzenia. Lampa kolagenowa pozwala na lepsze rezultaty –  fala o odpowiedniej długości i właściwa dawkę światła odmładza skórę w tym samym czasie utrzymując korzyści płynące z lampy IR. Uwagę zwraca też odświeżony design. Obudowa rollmasażera Body Roll jest podobnie jak w Rolling Stars pokryta wysokiej jakości ekoskórą.

Rolling Stars – rollmasażer z podczerwienią

Model podstawowy. Wyposażony w lampę IR podnoszącą temperaturę ciała. Podczerwień przyspiesza metabolizm i redukcję “skórki pomarańczowej” w naświetlanych i rozgrzanych obszarach ciała. Koloroterapia wprowadza użytkownika w dobry nastrój i pomaga zrelaksować się. Dla bezpieczeństwa użytkowników umieściliśmy pod bębnem fotokomórki. Jeżeli cokolwiek wpadnie, wsunie się pod bęben, silnik zatrzymuje się natychmiastowo. Rollmasaże fitnesswell przodują dzięki temu rozwiązaniu na polskim rynku pod względem bezpieczeństwa.

Dwukierunkowy bęben z systemem fotokomórek. Tralki masujące wykonane z drewna bukowego są trwałe i przyjemne dla ciała.

Fotokomórki wykrywają nawet najmniejszy ruch pod bębnem. Natychmiast zatrzymują pracę urządzenia chroniąc przed urazami.

Prezentacja ćwiczeń na Roll Magic Beauty Line.

Wygodny panel dotykowy zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcji oraz pokazuje odpowiednie pozycje, które należy w danym momencie treningu przyjąć przy urządzeniu.

Rollmasaż – skuteczność i efekty:

– uelastycznia i ujędrnia skórę
– redukuje cellulit
– mechanicznie niszczy tkankę tłuszczową
– przygotowuje mięśnie do pracy
– zwiększa elastyczność mięśni

Kolory Twojego urządzenia: