AquaBike Magic Beauty Line nowoczesny sprzęt odchudzający

Rower z hydromasażem – odchudzanie w aquabike

AquaBike Magic® to urządzenie łączące aquacycling z masażem. Ma działanie odchudzające, antycellulitowe oraz relaksacyjne. Ćwiczenia na rowerze treningowym (waterbike) wraz z oporem hydrostatycznym wody przynoszą bardzo szybkie rezultaty. Hydromasaż odbywający się w trakcie sesji relaksuje i pobudza limfę a uwalniany ozon utlenia martwy naskórek. Schody i poręcz zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie.

Fitness dla seniorów i rehabilitacja w urządzeniu Aquabike

Z AquaBike bez problemu skorzystają osoby starsze, gdyż ćwiczenie w środowisku wodnym odciąża stawy. Seniorzy często wybierają trening relaksacyjny, który przy średnim wysiłku przyjemnie masuje i odpręża ciało.

Rower wodny (aquabike / waterbike)

To doskonały sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej (od 800 do 1200 kcal podczas jednej sesji), dotlenienie organizmu oraz zwiększenie wydajności pracy serca i płuc. Masujący wpływ wody jest wyjątkowo skutecznym sposobem walki z cellulitem.

Trening na waterbike w urządzeniu AquaBike Magic polepsza wydolność oddechową, zapobiega żylakom, w znacznym stopniu polepszają kondycję fizyczną, samopoczucie, ma korzystny wpływ na układ krążenia.

Wysiłek w wodzie jest znacznie przyjemniejszy, zmęczenie jest o wiele mniej odczuwalne, chociaż mięśnie pracują bardzo intensywnie.

Intensywny hydromasaż – 16 lub 32 dysze. Stymuluje cyrkulację limfy, przyspiesza metabolizm wzmacniając skuteczność treningu.

Ćwiczenia na Aquabike Magic pomagają w rehabilitacji osób starszych, rekonwalescencji po urazach i złamaniach oraz zaburzeniach krążenia. Używany przez nas waterbike zapewnia optymalną pracę nóg w trakcie treningu fitness.

Aqua Bike Magic
Pełne sesje treningowe na video!

Profesjonalne filmy treningowe: trzy kompletne sesje ćwiczeń na Aqua Bike Magic. Dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników. Jesteście zainteresowani? Piszcie: patrycja@fitnesswell.eu

Dostępne we wszystkich językach.

Kolory Twojego urządzenia: