Vacu Magic Beauty Line – kapsuła, bieżnia z vacu i podczerwienią

Kapsuła fitness Vacu z podciśnieniem

Urządzenie Vacu Magic Beauty Line łączy wysiłek fizyczny na bieżni z podciśnieniem oraz promieniowaniem IR. Wszystkie czynniki pracując jednocześnie pomagają w spalaniu znacznie większej ilości kalorii niż podczas klasycznego treningu.
Podczerwień przyspiesza metabolizm poprzez podniesienie temperatury ciała i zwiększenie potliwości. Pomaga również w regeneracji komórek skóry i rozluźnia (rozgrzewa) mięśnie. Vacu Magic jest wyposażony w mocne lampy IR po każdej ze stron.
Efekt próżni vacuum– powoduje zwiększenie napływu krwi w kierunku podskórnej tkanki tłuszczowej przyspieszając uwalnianie kwasów tłuszczowych.
Kapsułę z podciśnieniem Vacu Magic można zamówić z bieżnią, rowerem treningowym lub eliptyczny stepperem.

Kapsuła vacu – interfejs przyjazny dla użytkownika.
Wszystkie urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe LCD pozwalają użytkownikom na prostą i przyjazną nawigację w łatwo dostępnych ustawieniach.

Wizualne menu pozwala na szybki dostęp i obsługę poprzez wygodne przyciski i suwaki. Interfejs posiada wbudowaną opcję Multivision – wirtualny symulator joggingu.

Efekty podciśnienia w kapsule z bieżnią Vacu Magic

W wyniku wykonywanego ruchu i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch. Tłuszcze są nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Podczas ćwiczenia w podciśnieniu dochodzi do podwyższonego wyzwalania wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej oraz dzięki lepszemu krążeniu krwi, do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej.
Podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz nadmiaru wody. Efektem jest gładka i jędrna skóra, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja tkanki tłuszczowej.

Kolory Twojego urządzenia: