Seria Slim Line – Nowe urządzenia odchudzające

Spa Bike Slim Line

Spa Bike Magic łączy w sobie zalety hydromasażu oraz treningu na rowerze wodnym (aquacyclingu) w jednym urządzeniu odchudzającym. Ideą jest dostarczenie przyjemnych wrażeń z treningu który jest prosty, bezpieczny i efektywny.
To coś więcej niż trening – to również forma przyjemnej relaksacji.
Hydromasaż w Spa Bike Magic® oraz ćwiczenia w nim wykonywane prowadzą do szybkiej redukcji cellulitu. Spa Bike Magic jest idealnym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku, nie obciąża stawów.

Nowoczesny design, multimedialny panel sterujący i wyższa efektywność to cechy wspólne urządzeń Slim Line.

Vacu Magic Open – Slim Line

Efektywna metoda na aktywne odchudzanie. Eliminuje skórkę pomarańczową oraz przywraca kształtną figurę. Używanie otwartej kapsuły z podczerwienią nie tylko oddziałuje pozytywnie na skórę ale również potęguje efekty odchudzające.
Podczerwień stymuluje produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za wygląd oraz strukturę skóry. Kolagen również pozytywnie wpływa na redukcję trądziku ogólnie poprawiając kondycję skóry.
Chromoterapia (terapia kolorem) wzmacnia układ immunologiczny, wspomaga metabolizm i pozytywnie wpływa na nastrój.

Otwarta konstrukcja pozwoliła na zastosowanie promienników o wyższej mocy, intensyfikując efekty naświetlania podczerwienią podczas ćwiczeń na urządzeniu.

Vacu Magic – Slim Line

Zapomnij o nudzie podczas sesji treningowych! Teraz możesz poczuć się jak podczas biegu na świeżym powietrzu. Trening jeszcze nigdy nie był tak przyjemny.

Dodatkowe funkcje tego urządzenia odchudzającego przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu.

Efekt podciśnienia stymuluje dopływ krwi do tkanki tłuszczowej w problematycznych miejscach – pas, pośladki i uda, prowadząc do przyspieszonego uwalniania kwasów tłuszczowych.

Vacu Magic Slim Line to odświeżona wersja Vacu Magic Beauty Line w nowej, dynamicznej stylistyce.

Slim Line – interfejs przyjazny dla użytkownika.

Wszystkie urządzenia serii Slim Line są wyposażone w ekrany dotykowe LCD. Umożliwiają użytkownikom prostą i przyjazną nawigację w łatwo dostępnych ustawieniach.

Wizualne menu pozwala na szybki dostęp i obsługę poprzez wygodne przyciski i suwaki. Interfejs posiada wbudowaną opcję Multivision – wirtualny symulator joggingu.