Horeca fitness – sprzęt odchudzający do hoteli

Urządzenia odchudzające wyprodukowane przez Fitnesswell skutecznie spalają tłuszcz i kształtują sylwetkę. Hotele, centra spa & wellness oraz siłownie chętnie doposażają się w tego rodzaju sprzęt. Efekty pracy na urządzeniach Fitnesswell są widoczne już po kilku sesjach.

Podczas tygodniowego pobytu w hotelu klientki mogą wrócić do domów szczuplejsze i ze znacznie zredukowanym cellulitem. Tak skuteczne zaplecze spa przyciąga wielu chętnych.

Klientki niejednokrotnie chwalą się swoimi wynikami na portalach społecznościowych, dzielą przepisem na szczupłą sylwetkę ze znajomymi. W ten sposób urządzenia fitness naszej marki przyciągają nowych klientów.

Rollmasaże idealne do spa, chętnie używane przez Panie do modelowania sylwetki oraz usuwania efektu pomarańczowej skórki. Idealne uzupełnienie to lampy Magic Sun wraz z leżankami Magic Wave, które podczas relaksu przyjemnie rozgrzewają ciało i poprawiają kondycję skóry.

Vacu Magic – bieżnie w kapsułach z podciśnieniem i światłem podczerwonym to świetne wyposażenie strefy fitness. Ilość kalorii spalanych podczas jednej sesji jest nawet kilkukrotnie wyższa niż podczas tradycyjnego treningu na bieżni.

Magic Run – profesjonalna bieżnia z silnikiem o mocy 3 KM poradzi sobie z długotrwałą pracą oraz nawet największymi z gości hotelowych.

Vacu Magic oraz Magic Run wyposażone są w tryb Multivision – wirtualny symulator joggingu dostarczający niepowtarzalnych wrażeń ćwiczącym. Umożliwiają też obsługę Facebooka oraz oglądanie filmów na YouTube w czasie treningu.

Aqua Bike – trening na rowerze wodnym w wannie z hydromasażem. Wspaniały i relaksujący trening, który pozwala na szybkie spalanie kalorii podczas wysiłku nieobciążającego stawów. Wspaniale sprawdza się również przy rehabilitacji. Bez obaw mogą ćwiczyć na nim też osoby starsze.

MagicVib – platforma wibracyjna, której drgania powodują mikroskurcze  (mimowolną pracę) mięśni na całym ciele osoby ćwiczącej. Wzmacnia tkankę mięśniową i kostną. Spala w ciągu 15 minut ilość kalorii, którą traci się podczas godzinnego tradycyjnego treningu.