Bieżnia Magic Run® – profesjonalna sportowa bieżnia fitness

Profesjonalna bieżnia fitness z silnikiem 4 HP

Bieżnia sportowa Magic Run została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu komercyjnym. Komponenty z których jest zbudowana pozwalają na długotrwałą, gładką pracę nawet przy obciążeniu dochodzącym do 200 kilogramów.

Cyfrowe czujniki badają rytm bicia serca w trakcie sesji fitness, przesyłając dane do zaprojektowanego przez nas innowacyjnego pulpitu sterującego z systemem Multivision.

Interfejs przyjazny dla użytkownika.
Wszystkie urządzenia wyposażone w ekrany dotykowe LCD pozwalają użytkownikom na prostą i przyjazną nawigację w łatwo dostępnych ustawieniach.

Wizualne menu pozwala na szybki dostęp i obsługę parametrów poprzez wygodne przyciski i suwaki. Interfejs posiada wbudowaną opcję Multivision – wirtualny symulator joggingu.

Fitness zabawa ze sportową bieżnią Magic Run

Podczas treningu sportowego mamy możliwość uruchomienia funkcji Multivision, która pozwala nam na wybór wirtualnej trasy. Z dostępnych lokacji wybieramy film, który jest wyświetlany na ekranie w trakcie treningu. Każdy jest nakręcony z perspektywy oczu biegacza. Przesuwający się krajobraz pozwala nam się poczuć jakbyśmy uprawiali sport biegowy na zewnątrz. Wrażenie pogłębia automatyczna zmiana nachylenia bieżni. Gdy na filmie biegniemy pod górę, system pochyla odpowiednio platformę bieżni.

Podczas ćwiczeń istnieje możliwość oglądania filmów na YouTube oraz korzystanie z sieci społecznościowej Facebook.